Cesa Kurumsal, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

  • İlk olarak temizlik,gıda,ambalaj ve kırtasiye konusunda İstanbul’da üretim,satış ve pazarlama yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; daha sonra kendisini geliştirerek Türkiye çapındaki Tarım İl Müdürlükleri’nin gıda, yem ve toprak denetimlerinde kullandığı ekipmanların tamamını bünyesinde bulundurarak bir ilke imza atmıştır.
  • Denetimin hazırlık, kontrol, taşıma, saklama, güvenlik ve ulaştırma aşamalarında gerekli tüm ürünler yüksek kalite, uygun fiyat ve hızlı bir şekilde müşterilerimize ulaştırılması ana prensibimiz olmuştur.
  • Hizmetlerimiz satış sonrası tamir, bakım ve kalibrasyon operasyonlarını da kapsamaktadır.
  • Firmamız orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede  tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
  • Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Ticarette başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Cesa Kurumsal, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.